trening programowania w grze minecraft
dla dzieci w wieku 8-14lat

Programowanie to jedna z najważniejszych kompetencji ostatnich lat. Każdy z nas ma styczność z czymś co wymaga zaprogramowania lub zostało już zaprogramowane. Umiejętność programowania zapewnia stabilną pracę, a jeżeli chodzi o dzieci to uczy kreatywnego myślenia i rozwija w nich koncentrację, umiejętność dedukcji czy szybkiej analizy i podejmowania decyzji.

Czym jest Minecraft? 

Minecraft to znana i lubiana gra oparta na logicznych zasadach, popularna wśród dzieci jak i pokolenia 20 i 30-latków, którzy dobrze pamiętają jej początki. Sama gra uczy przetrwania w różnych warunkach, rozwija umiejętności projektowania i kreowania przestrzeni oraz konstrukcji. To co jest niezwykłe w świecie Minecraft to, że daje praktycznie nieograniczone możliwości i każdy znajdzie coś co go osobiście zainteresuje. 

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Dla wygody uczestników i większej jakości nauczania –  dzielimy dzieci na dwie grupy: początkującą i zaawansowaną.

Grupa początkująca:

Poniedziałek 17.00 – 18.00
Środa – 17.00 – 18.00

Grupa zaawansowana:

Wtorek – 17.00 – 18.00
Czwartek – 17.00 – 18.00

Zajęcia odbywają się w centrum miasta Chełm w odpowiednio przygotowanej do tego sali.

Co zyskuje dziecko uczestniczące w naszych zajęciach?

– poznaje podstawy programowania,
– uczy się języka angielskiego: poznaje i utrwala nowe słowa i zwroty, korzysta z języka angielskiego w sposób praktyczny,
– spędza czas w sposób kreatywny i przyjemny,
– buduje relacje z rówieśnikami i uczy się współpracy,
– rozwija umiejętności miękkie takie jak kreatywność i komunikatywność,
 
To co jest dla nas najważniejsze –  poznaje inną perspektywę na naukę i tego do czego może służyć poszerzanie swojej wiedzy.

Koszt: 100zł miesięcznie

Pierwsze zajęcia są całkowicie za darmo, bez żadnych zobowiązań. Przyprowadź dziecko i sprawdź

Szkolenie poprowadzi: mgr Marcin Bieńkowski

M.Bieńkowski

Wykształcenie wyższe – uzyskany tytułu magistra w 2012 r.
Nabyte certyfikaty:
• Certyfikat Trenera Biznesu
• Certyfikat Google AdWords
• Certyfikat Social Media marketing w biznesie
• Sprzedaż relacyjno-biznesowa

Wykładowca akademicki z WSPiA w Lublinie w dziedzinie IT. Od 2016 r. aktywny szkoleniowiec/trener/doradca, posiada ponad 6-letnie doświadczenie zawodowe m.in. w przeprowadzeniu szkoleń praktycznych z zakresu IT- łącznie przeprowadził ponad 750 godzin szkoleń. Posiada udokumentowane min.6-letnie doświadczenie na stanowisku związanym marketingiem i sprzedażą w e-commerce. Jest specjalistą w zakresie szkoleń z komunikacji społecznej dla biznesu. Trener posiadający elastyczną i praktyczną znajomość warsztatu trenerskiego, a także wiedzę i doświadczenie eksperckie. Posiada znajomość narzędzi IT do tworzenia usług zdalnych na poziomie zaawansowanym.

Formularz rekrutacyjny

W celu wzięcia udziału w naszym szkoleniu, wystarczy wypełnić FORMULARZ REKRUTACYJNY. Niezwłocznie, gdy zarejestrujemy Twoje zgłoszenie, oddzwoni do Ciebie nasz konsultant informując o dalszym procesie zapisu na szkolenie. Uwaga! Wysłanie formularza rekrutacyjnego nie jest jednoznaczne z zapisem! Zapis następuję w momencie uiszczenia opłaty.

Szkolenie odbywają się dwa razy w tygodniu w miejscowości Chełm w woj. Lubelskim w Akademii Edukacyjnej Image Manager przy ul. Armii Krajowej 9/11 (Osiedle Demos). Jest to sala szkoleniowa wyposażona i przygotowana do zajęć. Zapewniamy zdrowe napoje, oraz drobny poczęstunek dla dzieci na każdych zajęciach. 

*Aktualnie trwa nabór do nowej grupy. Oficjalny start zajęć odbędzie dnia 22.05.2023r.