Szkolenie z budowy stron/sklepów www

zapisz się na szkolenie!

Pełna satysfakcja albo *zwrot pieniędzy! Z naszego szkolenia wychodzisz jako specjalista, który od ręki może realizować samodzielnie projekty.

Szkolenie: budowa stron/sklepów www metodą CMS WordPress

Własna strona WWW jeszcze do niedawna była dobrą praktyką, dziś jest standardem firm i to nie tylko tych działających online. Zapisz się na 6-dniowe szkolenie tworzenia stron internetowych i zdobądź umiejętności konstruowania atrakcyjnych serwisów. Nie musisz być wykwalifikowanym informatykiem, by tworzyć skuteczne strony html – nasze szkolenie projektowania stron internetowych dostarczy Ci wiedzę i praktyczne wskazówki, jak budować serwisy, które podbiją Internet.

Krok po kroku omawia najważniejsze zagadnienia, wzbogacone praktycznymi przykładami i rozwiązaniami, które możesz wykorzystać w tworzeniu atrakcyjnych stron internetowych. Projektant stron WWW to szkolenie, dzięki któremu poznasz CMS WordPress, a także dowiesz się, jak budować tanie, ale solidne i interesujące serwisy online.

Przekonasz się, jakie korzyści może przynieść integracja wielu usług sieciowych jak WWW, poczta elektroniczna i FTP. Wzbogacisz swoje umiejętności o tworzenie atrakcyjnych wizualnie prezentacji z elementami multimedialnymi. Poznasz narzędzia do przygotowania grafiki i animacji, zasady budowania bloga internetowego i aplikacji dla sklepów online. Nauka tworzenia stron internetowych obejmuje również ważne zagadnienia związane z bezpieczeństwem danych oraz prowadzenia skutecznych kampanii marketingowych online.

Szkolenie odbywa się w dniach:

13.02.2023r. – 09.00 – 14.00
14.02.2023r. – 09.00 – 14.00
15.02.2023r. – 09.00 – 14.00
16.02.2023r. – 09.00 – 14.00
17.02.2023r. – 09.00 – 14.00

Każdemu kursantowi dodatkowo przysługuję 4h doradztwa zdalnego.

Dla kogo dedykowane szkolenie?

– osoby które potrafią obsługiwać komputer w stopniu podstawowym.
– osoby, które chcą rozpocząć przygodę zawodową w branży IT
– pracownicy firm, którzy na swoim stanowisku są odpowiedzialni za obsługę sklepów/stron www
– osoby które rozpoczynają działalność gospodarczą w ramach sektora e-commerce

Koszt pięciodniowego szkolenia: 500zł brutto

pełna satysfakcja ze szkolenia, albo zwrot pieniędzy! Masz prawo zarządać zwrotu gotówki jeśli uznasz, że wiedza która przyswoiłeś będzie niesatysfakcjonującą!

Szkolenie poprowadzi: mgr Marcin Bieńkowski

M.Bieńkowski

Wykształcenie wyższe – uzyskany tytułu magistra w 2012 r.
Nabyte certyfikaty:
• Certyfikat Trenera Biznesu
• Certyfikat Google AdWords
• Certyfikat Social Media marketing w biznesie
• Sprzedaż relacyjno-biznesowa

Wykładowca akademicki z WSPiA w Lublinie w dziedzinie IT. Od 2016 r. aktywny szkoleniowiec/trener/doradca, posiada ponad 6-letnie doświadczenie zawodowe m.in. w przeprowadzeniu szkoleń praktycznych z zakresu IT- łącznie przeprowadził ponad 750 godzin szkoleń. Posiada udokumentowane min.6-letnie doświadczenie na stanowisku związanym marketingiem i sprzedażą w e-commerce. Jest specjalistą w zakresie szkoleń z komunikacji społecznej dla biznesu. Trener posiadający elastyczną i praktyczną znajomość warsztatu trenerskiego, a także wiedzę i doświadczenie eksperckie. Posiada znajomość narzędzi IT do tworzenia usług zdalnych na poziomie zaawansowanym.

Formularz rekrutacyjny

W celu wzięcia udziału w naszym szkoleniu, wystarczy wypełnić FORMULARZ REKRUTACYJNY. Niezwłocznie, gdy zarejestrujemy Twoje zgłoszenie, oddzwoni do Ciebie nasz konsultant informując o dalszym procesie zapisu na szkolenie. Uwaga! Wysłanie formularza rekrutacyjnego nie jest jednoznaczne z zapisem! Zapis następuję w momencie uiszczenia opłaty.

Szkolenie odbędzie się w dniach 13-17 luty 2023r. w miejscowości Chełm w woj. Lubelskim w Akademii Edukacyjnej Image Manager przy ul. Armii Krajowej 9/11. Zapewniamy serwis kawowy, oraz poczęstunek.

Gwarantujemy pełną satysfakcję po odbytym szkoleniu. Nauczymy Cię budować strony www/ sklepy www, ale również sprzedawać swoje usługi i docierać do klientów. Jeśli po pięciu dniach szkolenia uznasz, że “straciłeś” czas… to oddamy Ci 100% wartości szkolenia – aż tak jesteśmy pewni swojego!